Opinie

„Jako pacjent Pana Krzysztofa, jestem całkowicie zadowolony z efektu końcowego, zgodnego z oczekiwaniami. Plan leczenia nie odbiegał od przedstawionego początkowo harmonogramu. Pan Krzysztof charakteryzuje się pogodnym usposobieniem. Chętnie odpowiada na wszelkie pytanie oraz dzieli się wiedzą i spostrzeżeniami. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Bardzo sporadycznie zdarzały się poślizgi względem umówionej godziny. Podsumowując – Gorąco POLECAM i dziękuję.”

Mateusz Kowal, Kraków

Pacjent, przesłana opinia

„Polecam baaaaaardzo usługi doktora Hesa. Moje leczenia trwało ponad 3 lata. Było zgodne z planem leczenia, który lekarz przedstawił mi na początku współpracy. Ceny usług i aparatów nie zostały zmienione mimo tak długiego okresu. Doktor skierował mnie na konsultację do periodontologa żeby mieć pewność, że mogę rozpocząć leczenie. Bardzo rzetelny lekarz, perfekcjonista w swoim fachu. Pogodnym usposobieniem i szacunkiem do pacjentów zaskarbił sobie moją ogromną sympatię. Dziękuję za wszystko Panie doktorze!”

Emilia Kwietniowska, Niepołomice

Pacjentka, przesłana opinia

„Jeśli ktoś myśli o aparacie to i tak prędzej czy później go założy. Tak było ze mną ? cieszę się ze trafiłam do doktora Krzysztofa Hesa mogę się teraz uśmiechać od ucha do ucha i nie wstydzić się ze moje zęby są krzywe. Polecam jak najbardziej i zachęcam do skorzystania z wiedzy doktora ?”

Magda K., Proszowice

Pacjentka, przesłana opinia

„Panie Doktorze,

Indywidualne podejście, nastawienie na rezultat i zawsze pozytywny nastrój – to są cechy Doktora, które ja bardzo doceniłam w trakcie dwuletniego leczenia. Najważniejsze – to piękny wizualny efekt, który udało się osiagnąć w stosunkowo krótkim czasie. Dziękuję serdecznie za te dwa miłe lata leczenia i mój nowy uśmiech!”

Tetiana Zimny (Tyshchenko)

Pacjent, podziękowanie e-mail

„⭐
Serdecznie polecam.

Leczenie przebiegło bezproblemowo.

Bardzo logiczny lekarz, który dobrze wytłumaczył cały proces i przeprowadził leczenie bez problemów.”

Michał Jaworski

Pacjent, opinia z portalu ZnanyLekarz

„Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia u Pana doktora Krzysztofa Hes, teraz mój uśmiech jest piękny jak nigdy. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam!”

Sylwia B., Proszowice

Pacjentka, przesłana opinia

„W 100% polecam! Efekt jest piorunujący i przeszedł moje oczekiwania. „Niebo,a ziemia” -w dosłownym znaczeniu .Wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Pełen profesjonalizm! Polecam z czystym sumieniem !”

Weronika Piekarz,Bochnia

Pacjentka, przesłana opinia

„Bardzo polecam Pana Krzysztofa! Najlepszy ortodonta!

Jestem wieloletnią pacjentką Pana Doktora  i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to wysokiej klasy profesjonalista. Ogromna wiedzą i duże doświadczenie. Plan leczenia został przedstawiony bardzo zrozumiale wraz ze wszystkimi możliwymi wariantami, które mogły przynieść zamierzony cel.
Doktor Hes jest bardzo sympatyczną i wesołą osobą, stąd też miła atmosfera podczas każdej wizyty.
Stosowane nowoczesne metody korekty wad zgryzu przyniosły zamierzone skutki. Efekt końcowy rewelacyjny,
Polecam!”

Anna Rybicka, Kraków

Pacjentka, przesłana opinia

Najlepszy ortodonta w Proszowicach polecam z całego serca❤️doktora Krzysztof Hes. Podczas całego leczenia wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem. Uważam, że jest wspaniałym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Efekty mojego leczenia przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo „polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru ortodonty. Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta.Od dwóch miesięcy jestem posiadaczką pięknego uśmiechu.”

Monika Warchoł

Pacjentka, przesłana opinia

„Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia aparatem stałym. Przy dużej wadzie ułożenia zębów, zostały one fenomenalnie wyleczone i efekt jest fantastyczny. W czasie leczenia byłem cały czas informowany o działaniach lekarza oraz uzyskałem odpowiedzi na wszelkie pytania. Taka postawa specjalisty była bardzo budująca i zapewniła pełen komfort leczenia. Komunikacja z pacjentem i bardzo dobra atmosfera w gabinecie to ogromna zaleta pracy Pana doktora. Dziękuję za bardzo owocne i profesjonalne leczenie. Gorąco polecam”

Mateusz Zdaniewicz, Kraków

Pacjent, przesłana opinia

Dodaj swoją opinię

Zgoda na publikację opinii

6 + 15 =

Administrator Danych Osobowych
OrtodoncjaSpecjalistyczna Krzysztof Hes uprzejmie informuje, że jest administratorem Państwa danych osobowych, które są przetwarzane w celu zamieszczenia Państwa opinii na stronie www.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak dane te są niezbędne do zamieszczenia przesłanej opinii. Osoby, których dane są przetwarzane mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Disclaimer
OrtodoncjaSpecjalistyczna.pl Krzysztof Hes uprzejmie informuje, że przesłanie opinii nie jest równoznaczne z zamieszczeniem jej na stronie internetowej. Zastrzegamy sobie prawo do zamieszczenia opinii w całości, w części, wprowadzania poprawek edytorski oraz nie zamieszczania przesłanej opinii. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z osobą przesyłającą opinię.

„Mogę polecić Doktora Krzysztofa Hes każdemu kto pragnie mieć piękny uśmiech. Pełen profesjonalizm, byłam szczegółowo informowana o każdym etapie leczenia, jego kosztach i czasie jego trwania.Doktor bardzo jasno i rzetelnie odpowiadał na każde moje pytanie. Bardzo miła atmosfera każda wizyta uplywala w cudownej atmosferze. Pełen PROFESJONALIZM a efekt niesamowity. Polecam każdemu.”

Marta M., Kraków

Pacjentka, przesłana opinia

„Bardzo serdecznie polecam Pana ortodontę Krzysztofa Hesa ! Efekt leczenia przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Pan doktor zdziałał cuda z moim uśmiechem! Teraz mogę się uśmiechać dowoli. Całe leczenie przebiegło bezproblemowo i w bardzo miłej atmosferze.”

Weronika Rusek, Niepołomice

Pacjentka, przesłana opinia

CLOSE
CLOSE